Aktualności

Sieć sklepów Dino rośnie szybciej niż Biedronka bez dużych kampanii reklamowych. "Skuteczna strategia rozwoju"

Wirtualnemedia.pl - 0 sek temu
W 2019 roku sieć marketów spożywczych Dino Polska otworzyła 243 nowe sklepy, podczas gdy Biedronka uruchomiła tylko 102 nowe placówki. Jej przychody regularnie rosną - dynamika jest dwucyfrowa, a klientów przybywa, mimo że firma w ogóle nie reklamuje się w szeroko zasięgowych mediach. - Sklep blisko, za rogiem ma większe szanse powodzenia niż wielkie markety w dalekiej odległości. Jak do tego jest dobrze zaopatrzony, czysty, ma miłą obsługę i dobre ceny, to reklamowanie go wydaje się być zbyteczne - oceniają eksperci marketingowi.
Kategorie: Portale

Dzięki akcjom real-time-marketingowym marka staje się kumplem

Wirtualnemedia.pl - 0 sek temu
Prawie codziennie użytkownicy social mediów spotykają się z publikowanymi na profilach różnych marek postami, które wprost ich nie promują, ale nawiązują do różnych wydarzeń z życia publicznego, jak np. do informacji o tym, że książę Harry i księżna Meghan chcą „wystąpić z rodziny królewskiej”. Działania real-time-marketingowe mimo że nie przekładają się bezpośrednio na sprzedaż, to markom są potrzebne, bo budują ich świadomość, a w głowach odbiorców pozostawiają ślad związany z brandem. Dzięki nim odnotowują też lepsze wskaźniki zaangażowania i zasięgu.
Kategorie: Portale

30,2 mln zł na kampanię wyborczą Koalicji Obywatelskiej. Na internet dwa razy więcej niż na telewizję

Wirtualnemedia.pl - 0 sek temu
Wydatki Koalicji Obywatelskiej na kampanię przed wyborami parlamentarnymi wyniosły 33,22 mln zł. Koszty reklam internetowych były ponad dwa razy wyższej niż telewizyjnych. Ogółem emisja reklam kosztowała 16,7 mln zł, ich produkcja - 6,3 mln zł, a konwencje i spotkania z wyborcami - 1,6 mln zł.
Kategorie: Portale

Założyciel Snapchata: TikTok może pokonać Instagrama. Lepiej odpowiada na potrzeby młodych

Wirtualnemedia.pl - 0 sek temu
Evan Spiegel, założyciel platformy Snapchat przewiduje, że w przyszłości aplikacja TikTok może stać się bardziej popularna niż Instagram i wejść do prawdziwej czołówki mediów społecznościowych. - TikTok lepiej odpowiada na potrzeby i oczekiwania młodych ludzi wyzwalając w nich kreatywność i zapewniając rozrywkę, podczas gdy Instagram staje się coraz bardziej platformą do prezentowania statusu społecznego lub majątku - ocenia Spiegel.
Kategorie: Portale

TVN o tydzień opóźni start wiosennej ramówki

Wirtualnemedia.pl - 0 sek temu
W tym roku wiosenna ramówka TVN wystartuje w poniedziałek, 2 marca. Będzie to o tydzień później niż rok temu. - Początek i koniec sezonu staramy się dostosować do sytuacji na rynku reklamowym, bo z niego przede wszystkim żyjemy - komentuje portalowi Wirtualnemedia.pl Bogdan Czaja, zastępca dyrektora programowego TVN.
Kategorie: Portale

Orange Polska i Plus zamykają internetowe bramki SMS. „To decyzja biznesowa”

Wirtualnemedia.pl - 0 sek temu
Orange Polska zapowiedział że od 1 lutego 2020 roku jego internetowa bramka SMS przestanie działać. Podobną decyzję zapowiedział Plus, choć nie podał dokładnej daty wyłączenia usługi. Rok wcześniej swoją bramkę zamknął także Play. - Decyzja wynika ze spadającego zainteresowania usługą. To efekt ofert zawierających darmowe nielimitowane wiadomości SMS i MMS w ramach abonamentu - wyjaśnia w rozmowie z Wirtualnemedia.pl Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange Polska.
Kategorie: Portale

Jest nowy plakat filmu „Zenek”, TVP zrezygnowała z plakatu kojarzącego się z „Bohemian Rhapsody”

Wirtualnemedia.pl - 0 sek temu
Telewizja Polska ujawniła ostateczny plakat do produkowanego przez siebie w całości filmu „Zenek. Poprzedni nadawca określa jako teaserowy i zapewnia, że nie będzie służył do promocji filmu.
Kategorie: Portale

Absurd foliowania warzyw i owoców w akcji #NoBeautyInPlastic

Wirtualnemedia.pl - 0 sek temu
Fotograf Daniel Petryczkiewicz w ramach autorskiego projektu artystycznego #NoBeautyInPlastic pokazuje absurd pakowania wielu produktów w plastik - nawet pojedynczych sztuk warzyw. W sesji wystąpiły uczennice stołecznego liceum im. Miguela de Cervantesa.
Kategorie: Portale

Najdłuższy taki tunel w Polsce. Drogowcy zapraszają na wirtualny przejazd

TVN24 Biznes i Świat - 34 min. 57 sek. temu
W 2023 roku ma być gotowy najdłuższy tunel pozamiejski w Polsce. Zostanie on wybudowany w ramach dolnośląskiego odcinka S3 Bolków-Kamienna Góra. Zapraszamy na wirtualny przejazd.
Kategorie: Telewizja

UE przeznaczy ponad 26 mln euro na pomoc humanitarną w Nigerii

Unia Europejska zdecydowała, że przeznaczy ponad 26,5 mln euro na pomoc humanitarną w Nigerii. Powodem jest przedłużający się konflikt zbrojny w regionie jeziora Czad, przez który cierpią miliony mieszkańców regionu - poinformowała Komisja Europejska.
Kategorie: Portale

Wybory na szefa PO. "Głosowałem na siebie, bo to najlepszy kandydat"

Dziennik - 57 min. 15 sek. temu
Najważniejszym zadaniem nowego przewodniczącego PO będzie doprowadzenie do zwycięstwa Małgorzaty Kidawy-Błońskiej - mówili w sobotę kandydaci na szefa Platformy i obecny lider PO. - Partie wodzowskie powinny zazdrościć nam dzisiejszego głosowania - powiedział Tomasz Siemoniak.
Kategorie: Prasa

"WSJ": USA wywiozą swych obywateli i dyplomatów z chińskiego Wuhanu

Władze USA organizują na niedzielę lot czarterowy w celu ewakuowania swych obywateli i dyplomatów z chińskiego miasta Wuhan, będącego epicentrum nowego koronawirusa - poinformował w sobotę amerykański dziennik "Wall Street Journal".
Kategorie: Portale

Psy wzięły udział w wyzwaniu Dolly Parton. Ich zdjęcia bawią do łez

Wprost - Wydarzenia - 1 godzina 3 min. temu
Internetowe wyzwanie Dolly Parton podbija media społecznościowe. Do akcji dołączyli właściciele psów, którzy zamieszczają w sieci własne wersje memów.

Kategorie: Prasa

W. Brytania: Ambasador RP: Scruton odegrał istotną rolę w polskiej transformacji

Roger Scruton odegrał istotną, bezpośrednią rolę w demokratycznej transformacji Europy Środkowo-Wschodniej - napisał przy okazji pogrzebu brytyjskiego filozofa, który odbył się w piątek, ambasador RP w Wielkiej Brytanii Arkady Rzegocki.
Kategorie: Portale

PiS nie do ruszenia, Lewicy rośnie, Konfederacji spada [NOWY SONDAŻ]

Dziennik - 1 godzina 19 min. temu
Trzy miesiące po wyborach Prawo i Sprawiedliwość utrzymuje się na pierwszym miejscu w sondażach i może liczyć na ponad 40 proc. poparcia w wyborach do Sejmu – wynika z opublikowanego w sobotę sondażu przeprowadzonego dla portalu DoRzeczy.pl.
Kategorie: Prasa

Ogromna kumulacja w Eurojackpot. W puli nawet 350 mln złotych!

Wprost - Wydarzenia - 1 godzina 27 min. temu
Szóste z rzędu losowaniu Eurojackpot nie przyniosło głównej wygranej. W związku z tym w kolejnym piątkowym losowaniu zagramy nawet o 350 mln złotych!

Kategorie: Prasa

Tokarczuk apeluje do Lasów Państwowych: Zaprzestańcie wycinki w Bieszczadach!

Gazeta Wyborcza — kraj - 1 godzina 28 min. temu
"Niestety Lasy Państwowe zaplanowały zrobić tam wycinkę. To będzie nie tylko wycięcie wielkich drzew, ale również zrywka, czyli zupełne zniszczenie tego małego pierwotnego raju" - pisze noblistka na Facebooku o planowanej wycince lasu na zboczu Bukowego Berda.
Kategorie: Prasa

"Wykorzystują RODO, aby wyłudzić pieniądze". Urząd ostrzega

TVN24 Biznes i Świat - 1 godzina 35 min. temu
Urząd Ochrony Danych Osobowych ostrzega przed oszustami podającymi się za kontrolerów UODO. "Zanim pojawi się pracownik UODO, upoważniony do przeprowadzenia kontroli, Urząd zawiadomi o niej pisemnie i telefonicznie" - przypomniano.
Kategorie: Telewizja

GIS odradza podróże do Azji Południowo-Wschodniej z powodu koronawirusa

Wprost - Wydarzenia - 1 godzina 49 min. temu
Główny Inspektor Sanitarny nie zaleca podróżowania do rejonów Azji Południowo-Wschodniej. Wszystko z powodu szalejącego w regionie koronawirusa.

Kategorie: Prasa

Wysokie nagrody dla pracowników TK. Wydano na nie pół miliona złotych

Wprost - Wydarzenia - 2 godziny 7 min. temu
Z ustaleń dziennika „Fakt” wynika, że pracownicy Trybunału Konstytucyjnego wydano pół miliona złotych. Środki pochodziły z pieniędzy podatników.

Kategorie: Prasa
Subskrybuj zawartość