Aktualności

Agata Szeliga-Staszkiewicz pokieruje w Facebooku współpracą z agencjami w Europie Środkowo-Wschodniej

Wirtualnemedia.pl - śr., 26/09/2018 - 19:50
Agata Szeliga-Staszkiewicz dołączyła do warszawskiego zespołu Facebooka, obejmując funkcję szefowej współpracy z agencjami marketingowymi w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Wcześniej pracowała m.in. w Dentsu Aegis Network Polska, Procter&Gamble i Call Center Poland.
Kategorie: Portale

250 tys. widzów „Rinke. Na krawędzi” w TTV

Wirtualnemedia.pl - śr., 26/09/2018 - 19:47
Nowy program TTV „Rinke. Na krawędzi” po pierwszych czterech tygodniach emisji ogląda średnio 250 tys. widzów - wynika z raportu Wirtualnemedia.pl.
Kategorie: Portale

„Drzewo marzeń” w nowym paśmie straciło widzów ale zwiększyło udziały. TVN wiceliderem

Wirtualnemedia.pl - śr., 26/09/2018 - 19:44
Drugi sezon „Drzewa marzeń” po trzech tygodniach emisji ogląda średnio 641 tys. widzów. Produkcja daje TVN drugie miejsce w rynku telewizyjnym.
Kategorie: Portale

Karolina Pilarczyk i Tomasz Kuchar promują hot-dogi Dwururka i kasztanowe latte na stacjach Circle K (wideo)

Wirtualnemedia.pl - śr., 26/09/2018 - 19:41
Sieć stacji paliwowych Circle K zaczęła nową kampanie z udziałem kierowców rajdowych Karoliny Pilarczyk i Tomasza Kuchara. Promowane są w nich nowy podwójny hot-dog Dwururka oraz kasztanowa kawa latte.
Kategorie: Portale

Onet z sekcją o religii, odpowiadają za nią Andrzej Gajcy i Rafał Cieniek

Wirtualnemedia.pl - śr., 26/09/2018 - 19:40
W poniedziałek po południu wystartował nowy serwis Onetu, poświęcony tematyce religijnej. Za jego uruchomienie i redagowanie odpowiadają dziennikarze portalu Andrzej Gajcy oraz Rafał Cieniek.
Kategorie: Portale

Miłość syna rybaka i Ślązaczki w spocie Sympatia.pl (wideo)

Wirtualnemedia.pl - śr., 26/09/2018 - 19:37
Ringier Axel Springer Polska rozpoczął kampanię reklamową serwisu randkowego Sympatia.pl pod hasłem „Wiele ich różni, ale łączy Sympatia.pl”. Wydawca przygotował akcję wspólnie z firmami marketingowymi Gong i Starcom.
Kategorie: Portale

Pisma poradnikowe najchętniej kupowanymi miesięcznikami w I półroczu (top 123)

Wirtualnemedia.pl - śr., 26/09/2018 - 19:36
W pierwszym półroczu br. liderem sprzedaży ogółem wśród wszystkich miesięczników była „Kobieta i Życie”. Czołówkę zestawienia zdominowały pisma poradnikowe dla pań - wynika z raportu Wirtualnemedia.pl.
Kategorie: Portale

Usługa Click&collect w sklepach osiedlowych Carrefour

Wirtualnemedia.pl - śr., 26/09/2018 - 19:33
Sieć sklepów Carrefour rozszerza usługę odbioru zakupów Click&collect o wybrane sklepy osiedlowe na terenie Warszawy. Oferta dotyczy produktów niespożywczych zamówionych na stronie internetowej sklepu.
Kategorie: Portale

K2 i K2 Media łączą działy kreacji i social mediów, na czele Filip Szperl i Miłosz Jacyna

Wirtualnemedia.pl - śr., 26/09/2018 - 19:32
Agencja K2 i dom mediowy K2 Media zintegrowały swoje kompetencje w obszarze kreacji i social mediów. Zintegrowanym działem kreacji kieruje Filip Szperl. Miłosz Jacyna został dyrektorem zespołu ds. social mediów.
Kategorie: Portale

Carat Polska rozpoczyna współpracę z firmą Panawit

Wirtualnemedia.pl - śr., 26/09/2018 - 19:18
Dom mediowy Carat Polska należący do Dentsu Aegis Network Polska odpowiada za obsługę mediową firmy Panawit, producenta suplementów diety pod tą samą nazwą.
Kategorie: Portale

LG we wspólnej promocji z Blikiem

Wirtualnemedia.pl - śr., 26/09/2018 - 19:11
Ruszyła akcja promocyjna LG Electronics. Każdy kto kupi LG G7 ThinQ lub LG Q7 w sieciach Play, Orange i Plus otrzymuje od producenta zwrot gotówki, którą wypłaca w bankomacie za pomocą czeku Blik.
Kategorie: Portale

Interia uruchamia portal fact-checkingowy na wybory samorządowe

Wirtualnemedia.pl - śr., 26/09/2018 - 19:05
W związku ze zbliżającymi się wyborami samorządowymi, Interia chce ułatwić mieszkańcom największych polskich miast odnalezienie się w gąszczu kampanijnych informacji. Użytkownicy będą zadawać kandydatom pytania, a informacje podawane przez polityków sprawdzą eksperci z organizacji „Demagog”.
Kategorie: Portale

RMF FM liderem słuchalności w Krakowie. TOK FM na podium

Wirtualnemedia.pl - śr., 26/09/2018 - 18:44
Pozycja zdecydowanego lidera rynku radiowego w Krakowie okresie od marca do sierpnia 2018 roku należała do RMF FM. Na podium znalazły się jeszcze Trójka i TOK FM - wynika z najnowszej fali badań słuchalności radia.
Kategorie: Portale

Arkadiusz Rochala za Lecha Rocha szefem polskiego oddziału Sodexo Benefits and Rewards Services

Wirtualnemedia.pl - śr., 26/09/2018 - 13:45
Arkadiusz Rochala objął stanowisko dyrektora generalnego Sodexo Benefits and Rewards Services w Polsce. Zastąpił Lecha Rocha, który nie pracuje już w firmie.
Kategorie: Portale

Sklepy 5.10.15 świętują 25-lecie

Wirtualnemedia.pl - śr., 26/09/2018 - 09:25
Wystartowała kampania komunikująca 25 rocznicę istnienia na rynku sklepów z asortymentem dla dzieci i młodzieży 5.10.15. Firma przy akcji współpracował z Prospero Film&Media.
Kategorie: Portale

Agora inwestuje 4,4 mln euro w czeską firmę marketingu internetowego ROI Hunter

Wirtualnemedia.pl - 1 godzina 9 min. temu
Agora za 4,4 mln euro kupi 25 proc. akcji czeskiej spółki ROI Hunter oferującej platformę marketingową umożliwiającą firmom z branży e-commerce promowanie i sprzedaż produktów za pośrednictwem Google’a i Facebooka.
Kategorie: Portale

Rehabilitacja pacjentów z chorobą nowotworową. Kolejny punkt otwarty

Dziennik - 1 godzina 35 min. temu
Wszechstronną opiekę rehabilitacyjną, by wracać na rynek pracy, dostaną w Łomży (Podlaskie) pacjenci z chorobą onkologiczną. W szpitalu wojewódzkim otwarto tam we wtorek punkt konsultacyjny rehabilitacji. To element programu realizowanego przez Białostockie Centrum Onkologii (BCO).
Kategorie: Prasa

Małżeństwo aresztowane za przemyt marihuany

TVP.Info - 1 godzina 47 min. temu
Małżeństwo z Kielc podejrzane jest o przemyt ok. 30 kg marihuany z Hiszpanii. Narkotyki o wartości 1,5 mln zł, znaleziono w samochodzie, który policjanci zatrzymali do kontroli. Marihuana była schowana w specjalnie skonstruowanych skrytkach.
Kategorie: Telewizja

Prezydent Częstochowy pisze do ministra sportu w sprawie stadionu Rakowa

Dziennik Zachodni - Częstochowa - 1 godzina 47 min. temu
Prezydent Częstochowy, Krzysztof Matyjaszczyk, wysłał wniosek do Ministerstwa Sportu w sprawie stadionu piłkarskiego Rakowa.
Kategorie: Lokalne, Prasa

"Superwizjer": Szefowa stołecznego biura bezpieczeństwa usłyszy zarzuty

Dziennik - 1 godzina 48 min. temu
Dyrektor stołecznego Biurze Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego (BBiZK) Ewa Gawor usłyszy zarzuty w związku ze śledztwem dot. wydania zgody na mecz otwarcia Mistrzostw Świata w siatkówce w 2014 roku - wynika z ustaleń dziennikarzy "Superwizjera" TVN.
Kategorie: Prasa
Subskrybuj zawartość