Aktualności

Eksperci twierdzą, że Zoom nie jest bezpieczny. Korzystają z niego dziennikarze i marketerzy

Wirtualnemedia.pl - 0 sek temu
Boris Johnson nie powinien korzystać z platformy Zoom do rozmów gabinetowych - twierdzą brytyjscy urzędnicy. Ich zdaniem aplikacja umożliwia szpiegowanie za pomocą kamerki internetowej. Tymczasem w Polsce korzystają z niej dziennikarze i marketerzy do pracy zdalnej. - Dotychczasowe luki w Zoomie pokazują, że firma nie panuje nad własnym produktem i nie jest w stanie zapewnić użytkownikom bezpieczeństwa - mówią Wirtualnemedia.pl eksperci.
Kategorie: Portale

Gigantyczny wzrost usług w chmurze Microsoftu. Polskie telekomy też notują większy ruch w sieci

Wirtualnemedia.pl - 0 sek temu
Microsoft poinformował, że zaobserwował aż 775-procentowy wzrost wykorzystania platformy Azure, która świadczy usługi w chmurze. Ogromną popularnością cieszy się też Microsoft Teams do pracy zespołowej. Z kolei polskie telekomy mówią, że w ostatnich tygodniach odnotowały 50-70 wzrost ruchu w sieci.
Kategorie: Portale

Biura podróży i linie lotnicze w marcu prawie nie reklamowały się w telewizji. "Budżety wygaszone na czas epidemii"

Wirtualnemedia.pl - 0 sek temu
Biura podróży i linie lotnicze w marcu całkowicie zrezygnowały z reklamowania się w telewizji - wynika z analizy Wirtualnemedia.pl. Przedstawiciele czołowych touroperatorów mówią nam, że wstrzymują wydatki, czekając na wznowienie ruchu turystycznego sparaliżowanego obecnie przez koronawirus.
Kategorie: Portale

Coraz częściej korzystamy z serwisów VoD. Nadawcy szykują premiery

Wirtualnemedia.pl - 0 sek temu
Obostrzenia dotyczące pozostania w domach w związku z epidemią koronawirusa zmieniły nawyki Polaków. Spędzają więcej czasu oglądając telewizję, czytając płatne treści w internecie oraz korzystając z platform streamingowych. Nadawcy na kwiecień szykują wiele premier m.in. pozycje, które miały trafić do kin.
Kategorie: Portale

Polacy stworzyli model rozwoju epidemii koronawirusa. "Zahamowanie przyrostu zachorowań 15-20 kwietnia"

Wirtualnemedia.pl - 0 sek temu
Spółka ExMetrix, zajmująca się prognozowaniem gospodarczym i społecznym, przygotowała model rozwoju epidemii Covid-19 w Polsce. Według niego, wyhamowanie wzrostu zachorowań w Polsce przypadnie na około 20 kwietnia W Polsce epidemia potrwa dłużej niż w Chinach - brzmi prognoza modelu.
Kategorie: Portale

2,9 mln widzów PŚ w skokach narciarskich w TVP1, 631 tys. w TVP Sport i 728 tys. w Eurosporcie

Wirtualnemedia.pl - 0 sek temu
Niedawno zakończony sezon Pucharu Świata mężczyzn w skokach narciarskich oglądało średnio 2,90 mln osób w TVP1, 631 tys. w TVP Sport i 728 tys. w Eurosporcie) - wynika z raportu Wirtualnemedia.pl.
Kategorie: Portale

824 tys. widzów reaktywowanego docu-soap „Zdrady”, Polsat stacją trzeciego wyboru

Wirtualnemedia.pl - 0 sek temu
Jedenasty sezon „Zdrad” gromadzi średnio 824 tys. widzów. Polsat w czasie nadawania produkcji zajmuje trzecie miejsce w rynku telewizyjnym.
Kategorie: Portale

Pandemia koronawirusa szansą dla telewizji na odzyskanie młodszych widzów?

Wirtualnemedia.pl - 0 sek temu
Do tej pory widownię telewizyjną stanowiły przede wszystkim starsze grupy odbiorców. Pandemia koronawirusa może odmienić mediowy krajobraz, jaki znamy. Czy reklamodawcy stawiający na TV mają szansę odzyskać młodszych widzów? - zastanawia się Rafał Klara, group account director w dentsu X(Dentsu Aegis Network).
Kategorie: Portale

Trylogia erotyczna Blanki Lipińskiej najchętniej kupowanymi książkami w zeszłym miesiącu

Wirtualnemedia.pl - 0 sek temu
W okresie 23 lutego - 21 marca 2020, czyli sprzed i po wprowadzeniu w Polsce stanu epidemii, upodobania czytelnicze Polaków się nie zmieniły - wynika z monitoringu Nielsen BookScan. Całe podium zajmuje trylogia erotyczna Blanki Lipińskiej.
Kategorie: Portale

Polska siatkarka wróciła z Włoch wypożyczonym samochodem [WIDEO]

Dziennik - 45 min. 48 sek. temu
Magdalena Stysiak wróciła do kraju. Siatkarka naszej reprezentacji trasę z Włoch do Polski pokonała kierując wypożyczonym samochodem.
Kategorie: Prasa

Alarm w Neapolu. Tłumy na ulicach i zatłoczone targowiska

Dziennik - 46 min. 16 sek. temu
Zdjęcia zatłoczonych targów i ulic w Neapolu publikują w sobotę na pierwszych stronach włoskie gazety podkreślając, że nie są tam przestrzegane restrykcyjne przepisy, zabraniające wychodzenia z domu bez ważnej potrzeby i nakazujące zachowanie odległości.
Kategorie: Prasa

Włosi wzięli przykład z Helu i Krynicy Morskiej? Darmowe wczasy dla medyków

Dziennik - 54 min. 13 sek. temu
Nadmorska miejscowość Caorle koło Wenecji oferuje bezpłatny wypoczynek pracownikom włoskiej służby zdrowia, wolontariuszom i funkcjonariuszom sił porządkowych, zaangażowanym na pierwszej linii w walkę z pandemią koronawirusa. Tak chce im podziękować za trud.
Kategorie: Prasa

Japonia: Rekordowa liczba 118 nowych przypadków koronawirusa w Tokio

W Tokio odnotowano w sobotę rekordową liczbę 118 nowych przypadków zakażenia koronawirusem, najwięcej w ciągu jednego dnia od początku pandemii Covid-19 - podały władze stolicy Japonii, na które powołuje się agencja Kyodo. W sumie dotąd zainfekowanych zostało 891 osób.
Kategorie: Portale

Lekarze ze Wschodu zamiast studentów medycyny? To pańszczyzna, a nie oferta

Dziennik - 1 godzina 6 min. temu
Zamiast rzucać do walki z epidemią studentów medycyny, warto szybciej nadać uprawnienia lekarzom ze Wschodu. Tylko co dla nich macie?
Kategorie: Prasa

Były piłkarz Legii Warszawa aresztowany za złamanie godziny policyjnej

Dziennik - 1 godzina 8 min. temu
Były piłkarz Legii Warszawa Aleksandar Prijovic, uczestnik MŚ w 2018 roku, został w piątek aresztowany w Serbii za złamanie godziny policyjnej - poinformowały bałkańskie media. W połowie marca serbskie władze wprowadziły stan wyjątkowy w związku z epidemią Covid-19.
Kategorie: Prasa

Klienci T-Mobile z darmowym dostępem do TVN24 GO

Wirtualnemedia.pl - 1 godzina 13 min. temu
T-Mobile przygotował promocję, w ramach której klienci mogą skorzystać z darmowych voucherów na dostęp do aplikacji informacyjnej TVN24 GO.
Kategorie: Portale

Koronawirus. Nie żyje mieszkanka Częstochowy. Najnowsze dane Ministerstwa Zdrowia

Gazeta.pl — Częstochowa - 1 godzina 15 min. temu
W sobotę 4 kwietnia rano Ministerstwo Zdrowia poinformowało o kolejnych dwóch ofiarach epidemii koronawirusa w Polsce. Jedną z nich jest 67-letnia mieszkanka Częstochowy. To drugi przypadek śmierci w naszym mieście.
Kategorie: Prasa

Recepta Łukaszenki na kryzys związany z koronawirusem: Produkować więcej kaszy gryczanej

Dziennik - 1 godzina 22 min. temu
Na Białorusi należy produkować więcej kaszy gryczanej – oświadczył prezydent kraju Alaksandr Łukaszenka. W związku z epidemią koronawirusa na Białorusi wzrósł popyt na kaszę, która w sytuacji kryzysowej tradycyjnie okazała się „towarem strategicznym”.
Kategorie: Prasa

Kosiniak-Kamysz: Wytrzymanie dłużej niż miesiąc daleko idących ograniczeń będzie bardzo trudne

Dziennik - 1 godzina 22 min. temu
Jeśli przedsiębiorca dzisiaj traci z powodu epidemii koronawirusie, a przez lata płacił podatki, zatrudniał legalnie pracowników i chce utrzymać firmę, to może oczekiwać, że państwo mu pomoże - powiedział w sobotę prezes PSL Władysław Kosiniak-Kamysz.
Kategorie: Prasa

Prof. Flis: Wyborów w maju nie będzie, nawet Kaczyński tak nie zaryzykuje

Gazeta Wyborcza — kraj - 1 godzina 24 min. temu
- W perspektywie tygodnia postawa Gowina może być na rękę prezesowi PiS. Jakoś przecież trzeba będzie wyjaśnić swoim twardym zwolennikom, dlaczego wyborów 10 maja nie będzie - mówi prof. Jarosław Flis, socjolog z Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Kategorie: Prasa
Subskrybuj zawartość